Movies
Ratings
94
Crazy First LoveRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
ChocolatRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
PunchRated ★ 2.0
Stuck in LoveRated ★ 3.5
A Lot Like LoveRated ★ 5.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Wedding CrashersRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0