Titles you rated
- Merry MaryRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5