Titles you rated
BridgertonRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 3.5
Good Omens Season 2Rated ★ 3.5
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 3.0
Revue StarlightRated ★ 3.5- American GodsRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
Fallout Season 1Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Disenchantment Season 5Rated ★ 4.0
Born for the SpotlightRated ★ 3.5
Undone Season 2Rated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.5
The Boys Presents: DiabolicalRated ★ 3.5
Gen V Season 1Rated ★ 4.5