Movies
Ratings
35
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0