Movies
Ratings
415
Project Hail MaryRated ★ 4.5- One WinRated ★ 3.5
- HumintRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
3670Rated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0- NoiseRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Gintama: The FinalRated ★ 5.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Gosho Aoyama's Collection of Short StoriesRated ★ 4.5
RevengeRated ★ 3.0