Movies
Ratings
296
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5