Movies
Ratings
403
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
TogoRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
My Oxford YearRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0