Movies
Ratings
478
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
HanbandoRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.5
Horror StoriesRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0