Titles you rated
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0