Movies
Ratings
30
Captain MarvelRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
The GuiltyRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0