Movies
Ratings
23
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5