Movies
Ratings
838
HelplessRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0