Series
Ratings
17- 캐치! 티니핑Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0