Series
Ratings
184
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
xxxHOLiCRated ★ 3.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.5
2 Broke GirlsRated ★ 3.5