Movies
Ratings
37
A MillionRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
For the EmperorRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 4.0