Movies
Ratings
307
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 3.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 2.0
NopeRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 2.0