Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Sky of LoveRated ★ 2.0
FringeRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0