Movies
Ratings
532
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
KlausRated ★ 3.5
The Rose of VersaillesRated ★ 3.0
DreamsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Rigor MortisRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
From Today, It's My Turn!! The MovieRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
Sol LevanteRated ★ 2.0
King of BeggarsRated ★ 4.0