Series
Ratings
32
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Anna Director's CutRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
UnframedRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 2.5
LTNSRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5