Series
Ratings
121
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
- Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 2.5
Never Have I EverRated ★ 5.0
Gakuen AliceRated ★ 5.0
Happy Sugar LifeRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.0
Mr. Villain's Day OffRated ★ 1.0- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0