Titles you rated
The King's WardenRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Ano ko no, TorikoRated ★ 3.5
Liar x LiarRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 5.0
Last MileRated ★ 4.0
Nijiiro DaysRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 4.5
Color Me TrueRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 5.0
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 3.5
Your Eyes TellRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.5
The Last 10 YearsRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Closest Love To HeavenRated ★ 4.0