Titles you rated
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Homeward BoundRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 0.5
The HuntRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
ParadiseRated ★ 2.0
Our SeasonRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5