Movies
Ratings
139
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 2.5- PilotRated ★ 1.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The LoverRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0