Movies
Ratings
205
The King's WardenRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
ElioRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5- The CheatRated ★ 3.5
SproutRated ★ 3.0
IncoherenceRated ★ 3.5
A Useful GhostRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0