Titles you rated
Modern BoyRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
The Best Christmas Pageant EverRated ★ 4.0
Jingle All the WayRated ★ 2.0
The Family StoneRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
In Your DreamsRated ★ 3.0
A Merry Little Ex-MasRated ★ 2.5
The Family ManRated ★ 3.5
The Adam ProjectRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
JulesRated ★ 3.5