Series
Ratings
42
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 5.0
Big MouthRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 5.0- Kakegurui ××Rated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 2.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0