Movies
Ratings
240
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
Toy Story of Terror!Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 2.0
The InternRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 1.5
Granny's Got TalentRated ★ 2.5
Paranormal Activity: Tokyo NightRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Time RenegadesRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.5