Movies
Ratings
361
BugoniaRated ★ 3.0- FIRENZE, Florence Knockin' On YouRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
YoloRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
A Dog's Way HomeRated ★ 3.5
The MistRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0
FridaRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.5
LifeRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 2.5
Always ShineRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
DeliciousRated ★ 2.5