Movies
Ratings
300
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
After the StormRated ★ 2.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0