Titles you rated
The King's WardenRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Red FamilyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
LionRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 1.5
ExitRated ★ 4.5
The JudgeRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0