Series
Ratings
36
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5- ShamelessRated ★ 4.5
- ShamelessRated ★ 4.5
- ShamelessRated ★ 4.5
- ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 2.5
NCISRated ★ 2.5
Lucky LouieRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.5
Under the DomeRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0