Movies
Ratings
866- HumintRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Blue BeetleRated ★ 1.5