Movies
Ratings
408
ParasiteRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0