Titles you rated
Mask GirlRated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Ossan's LoveRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 3.5
The Boss Baby: Back in Business Season 3Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0