Movies
Ratings
513
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 2.5
CarsRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5