Movies
Ratings
173
BladeRated ★ 2.0
Mr. SocratesRated ★ 2.0
AntzRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0