Titles you rated
The King's WardenRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
NocturnalRated ★ 0.5
Dark NunsRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0