Movies
Ratings
695
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
MichaelRated ★ 3.0
Raise Your VoiceRated ★ 3.0
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
Enough SaidRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Bon Cop Bad CopRated ★ 3.5
Father and GunsRated ★ 3.5
C.R.A.Z.Y.Rated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0