Titles you rated
The TuxedoRated ★ 3.5
CliffhangerRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 1.5
StreetDance 2Rated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
Mr. GoRated ★ 3.5
The HuntressesRated ★ 2.0
Man on High HeelsRated ★ 3.0
DreddRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 2.5
My Mother the MermaidRated ★ 3.0
Doctor DolittleRated ★ 4.0
G.I. JaneRated ★ 4.5