Movies
Ratings
688
The King's WardenRated ★ 3.0
HungerRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 2.5
Love Will Tear Us ApartRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 3.0
The Gold RushRated ★ 4.5
FirefightersRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Empire of LustRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5