Titles you rated
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Ghost MansionRated ★ 0.5
The Exit 8Rated ★ 1.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Ghost StationRated ★ 0.5
In the Tall GrassRated ★ 0.5- CandyRated ★ 5.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0