Movies
Ratings
326
Rush HourRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Marine BoyRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
TremorsRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Nim's IslandRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.5