Series
Ratings
155
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Alias GraceRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0- Desperate RomanticsRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
The Night ManagerRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.5
MediumRated ★ 4.0
Pushing DaisiesRated ★ 4.5
Halt and Catch FireRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 3.0
Wolf HallRated ★ 4.5