Movies
Ratings
147
Grace of MonacoRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 1.0
MadagascarRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
CubeRated ★ 0.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0