Movies
Ratings
520
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5