Movies
Ratings
28
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5