Movies
Ratings
311
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5