Movies
Ratings
118
HeroRated ★ 4.5
Land of MineRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
On Happiness RoadRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0