Movies
Ratings
1485
AladdinRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Google and the World BrainRated ★ 1.5
Ari Ari the Korean CinemaRated ★ 1.5
The Fate of the FuriousRated ★ 2.0
Wild CardRated ★ 0.5
OutbreakRated ★ 3.0
The Man Without a HeadRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 1.5
The Hunt for Red OctoberRated ★ 3.5
MisbehaviorRated ★ 0.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 1.0
BackdraftRated ★ 2.5
Lucid DreamRated ★ 0.5
Remember YouRated ★ 1.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 1.5
The MechanicRated ★ 1.0