Movies
Ratings
239
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0